05.07.2020
Новини

За українцями, які застрягли на кордоні Італії зі Словенією, вилетів літак

15 березня Україна евакуює 95 своїх громадян із Венеції, що раніше намагалися повернутися в Україну, однак застрягли на кордоні Італії через закриття кордонів зі Словенією.

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського та на виконання рішення Уряду, літак спецрейсу авіакомпанії SkyUp Airlines вилетів із аеропорту Бориспіль о 16:00. Це тільки перший борт, який здійснює евакуацію українців, що не можуть повернутися додому через карантин.

Він здійснить політ за маршрутом Київ (Бориспіль) – Венеція (аеропорт Марко Поло) – Київ (Бориспіль).

На борту літака будуть перебувати працівники Центру медицини катастроф. Також весь екіпаж забезпечений захисними масками та дезінфікуючими засобами, відповідно до загальних рекомендацій, які надало Міністерство охорони здоров’я працівникам транспортної галузі.

Медичний огляд пасажирів буде здійснюватися в Італії до посадки на літак відповідно до алгоритмів. Під час польоту лікарі проводитимуть медико-санітарний нагляд. Після прибуття в Україну всі евакуйовані зобов’язані здійснити 14-денну самоізоляцію (домашній карантин).

«Нами проведено всі необхідні дослідження, для того щоб зрозуміти стан здоров’я пасажирів. На самоізоляцію будуть відправлені люди без симптомів гострих вірусних захворювань і з негативним результатом тесту на COVID-19. Наголошую, перебування вдома на самоізоляції, як і здійснення амбулаторного лікування людей із легким перебігом хвороби, безпечне для оточуючих, за умови дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, які зазначені в Стандартах надання медичної допомоги», – наголосив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ваш коментар

Схожі пости

У Тернополі “соцпрацівниця” видурила в пенсіонерки чималу суму грошей

Пляжі таки відкриють, але відвідати їх зможуть не всі 

Тернополянка, яка виманила у співробітниці золота на 100 тисяч, заплатить 850 грн штрафу

Світлана Гривас