16.07.2020
Новини

Згадайте його у своїх молитвах. 17 лютого у церкві пом’януть бійця Віталія Лотоцького

Панахида за упокій Віталія Лотоцького , який загинув під Дебальцевим у 2015 році, відбудеться 17 лютого о 8.00 у церкві Святого Андрія Первозванного на вул. Чернівецькій у Тернополі.

Мама Віталія Галина Лотоцька просить згадати його у своїх молитвах. Вічна пам’ять і Царство Небесне для нього.

Віталій Лотоцький – старший сержант роти матеріального забезпечення 128-ї гірсько-піхотної громади. Був поранений на блокпосту «Балу» під  Дебальцевим 16 лютого, помер 17 лютого 2015 року. На початку березня упізнаний серед загиблих.

6 травня 2015 року в Тернопільській загальноосвітній школі № 22, де навчався  герой, відкрили пам’ятний стенд. А 12 листопада — меморіальну дошку на фасаді школи.

  • За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.
  • «Почесний громадянин міста Тернополя» (2015) — за особисту мужність і високий професіоналізм, який виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Ваш коментар

Схожі пости

Тернопільським лікарням передали захисні халати та одноразові шапочки від ЮНЕСКО

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині за кермом помер водій через хвору підшлункову

Шукають пасажирів трагічного рейсу “Кам’янець-Подільський–Тернопіль”, під час якого з автобуса випала і померла 15-річна дівчина