03.08.2021
Громада Молодь Новини

Громадські організації мають можливість отримати фінансування з місцевого бюджету

З 10 лютого тернопільські громадські організації, які працюють з молоддю, мають можливість подати заявку на участь у конкурсі проєктів та отримати фінансування з бюджету громади. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

– Оскільки Тернопіль нещодавно став Молодіжною столицею України, цьогоріч на конкурс визначено пріоритетні теми, серед яких: національно – патріотичне виховання молоді, розвиток неформальної освіти з молоддю, розвиток інклюзивного середовища, популяризація та утвердження здорового способу життя, розвиток волонтерства як суспільно – важливої самоорганізації молоді та  розвиток молодіжної політики, – зазначила начальник управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська. – Важливо, що ці заходи будуть відбуватися на території усієї Тернопільської міської територіальної громади.

Подати заявки на участь у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік можна до 10 березня 2020 року.

– Якщо у подачі заявок будуть проєкти, що можна об’єднати і вдосконалити у сильніший проект, ми будемо це робити. Автор ідеї залишається координатором, але відповідальність та фінансову звітність несе організація, де людина буде реалізовувати цей проект, – додає Молодіжний міський голова Тернополя Романна Павлюк.

 

Схожі пости

Щодо чоловіка, який у дивний спосіб помстився дружині, відкрили провадження

Заступника голови однієї з ОТГ Тернопільщини викрили на хабарі в 100 тис. грн

Що? Чому? Навіщо? Новий правоохоронний орган – ДБР (інтерв’ю)

Наталя Павлусик