02.04.2020
Громада Молодь Новини

Громадські організації мають можливість отримати фінансування з місцевого бюджету

З 10 лютого тернопільські громадські організації, які працюють з молоддю, мають можливість подати заявку на участь у конкурсі проєктів та отримати фінансування з бюджету громади. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

– Оскільки Тернопіль нещодавно став Молодіжною столицею України, цьогоріч на конкурс визначено пріоритетні теми, серед яких: національно – патріотичне виховання молоді, розвиток неформальної освіти з молоддю, розвиток інклюзивного середовища, популяризація та утвердження здорового способу життя, розвиток волонтерства як суспільно – важливої самоорганізації молоді та  розвиток молодіжної політики, – зазначила начальник управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська. – Важливо, що ці заходи будуть відбуватися на території усієї Тернопільської міської територіальної громади.

Подати заявки на участь у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік можна до 10 березня 2020 року.

– Якщо у подачі заявок будуть проєкти, що можна об’єднати і вдосконалити у сильніший проект, ми будемо це робити. Автор ідеї залишається координатором, але відповідальність та фінансову звітність несе організація, де людина буде реалізовувати цей проект, – додає Молодіжний міський голова Тернополя Романна Павлюк.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Олімпіада геніїв у США та ЗНО без репетиторів – 17-річна тернополянка вражає знаннями

Євгенія Цебрій

Роми, африканці та… французи: до кого українці ставляться найбільш упереджено

“Депутатам на зарплати мають, а дітям – ні”. Мама зі Збаражчини скаржиться, що не отримала допомоги на дитину

Євгенія Цебрій