05.07.2020
Місто Новини

У шкільних їдальнях Тернополя обіцяють урізноманітнити меню

З метою удосконалення та урізноманітнення харчування дітей у навчальних закладах Тернополя, пропонується експериментально впроваджувати у міських закладах загальної середньої освіти нове шкільне меню. Таке доручення отримало управління освіти та науки під час засідання виконавчого комітету, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

– Сьогодні є дуже багато цікавих пропозицій, як урізноманітнити та зробити кориснішими страви, що споживають учні у шкільних їдальнях. Зокрема, позитивними відгуками користується розроблене меню для шкільних їдалень кулінарним екпертом Євгеном Клопотенком, – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал. –  Тому пропоную вивчити різні варіанти та запросити у місто спеціаліста, який розкаже і навчить працівників наших шкільних їдалень готувати нові страви.

Як кажуть у Тернопільській міській раді, таке нове харчування у Тернополі уже впроваджено в двох навчальних закладах і дуже подобається учням. Зокрема, нове шкільне меню введено у спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов (на вул. Лесі Українки, 12а) та частково вводиться у школі №4.

Ваш коментар

Схожі пости

Суд виніс вирок чоловікові, який викрав мільйон з офісу родича

Збирають кошти на пам’ятник Майстру Йоді. Тому, хто дасть найбільше, подарують гіпсову копію монумента у повний зріст

Євгенія Цебрій

У Теребовлі похвалились перегородкою в шкільному туалеті. У соцмережах жартують, що це “архітектура віку”