26.09.2020
Історична спадщина Мандри Новини

Вийшла друга частина фільму про Чортків (відео)

Телеканал «UA TV» знімав фільм про Чортків ще на початку листопада. Нещодавно у мережі з’явився перший сюжет, в якому місцева краєзнавець та фотограф Ірина Брунда розповіла про історію міста, Чортківський рамок, церкву Успіння Пресвятої Богородиці та познайомила глядачів із місцевою майстринею-бджолярем Олесею Токарь, повідомляє Чортківська міська рада.

«Поділля… Невеличке містечко в Тернопільській області – Чортків. Воно овіяне легендами, багате на пам’ятки історії, має свої культурні традиції. Саме тут можна побачити величний костел Святого Станіслава, міську ратушу, пройтися старовинною бруківкою, зустріти талановитих музикантів, подивитися мультик про місто та скуштувати смачні страви місцевої кухні. Ми продовжуємо знайомитися з цим чудовим містом на березі річки Серет, містом – на перехресті багатьох доріг», –  так інтригують глядачів журналісти телеканалу «UA TV» у анонсі до другої частини фільму. Т

Довідково. «UA TV» – український телеканал іномовлення, виробництва ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». Трансляція ведеться п’ятьма мовами і доступна в різних куточках світу. В рамках проєкту «Міста та містечка» «UA TV» розповідає про привабливі туристичні об’єкти нашої держави. Вони вже презентували стрічки про Київ, Львів, Чернівці, Дубно, Кременець, Ужгород та інші населені пункти.

Схожі пости

В оборудці на 0,4 млн грн за участі одного з очільників поліції Тернопільщини з’явився київський слід

Правоохоронці затримали злочинців, які вкрали із церков майже пів тисячі ікон. 15 поцупили на Тернопільщині

Гаївський міст продовжують ремонтувати