02.04.2023
Анонс Жінки Новини

Інсталяція із 600-т пар туфель. Чому тернополянок закликають приносити взуття на Театральний майдан

Тернопільська волонтерка Яна Шкуратова 3 грудня, у вівторок, о 13.00, запрошує тернополянок зробити інсталяцію з туфель на Театральному майдані.

  • Коли я дізналась що кожного року близько 600 жінок гине від ґендерно-зумовленого або домашнього насильства – була шокована, – пише Яна Шкуратова на своїй сторінці у соцмережі. – І з того часу мене не полишало бажання візуалізувати якось масштаб цієї проблеми, щоб якомога більше людей почули, побачили цю страшну статистику і об’єднались, щоб разом протидіяти та попереджати такі випадки.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пані Яна запрошує жінок принести на Театральний майдан взуття, яке вони не носять.

  • Моя ідея наступна: у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, а саме 3 грудня 2019 року о 13.00 на центральній прощі міста Тернопіль зробити інсталяцію зі 600 пар жіночих туфель, – додає організаторка. – Так, так… саме така кількість… І це не просто суха цифра в загальній статистиці… кожна з цих жінок для когось мама, для когось донька, сестра, бабуся, подруга…

За словами ініціаторки флешмобу, в Україні на початку грудня другий рік поспіль відзначають #ЩедрийВівторок – це день, коли кожен робить добру справу чи долучається до благодійності.

Жінок закликають принести на Майдан взуття, яке вони не носять, можна й не одну пару, потім його передадуть у соціальний гардероб «Одежина» для людей, які мають у ньому потребу.

 

Схожі пости

Міністр розвитку економіки назвав середню заробітну плату на Тернопільщині

Поліцейські розшукали дівчинку, якій матір влаштувала “справжнє рабство”

Redaktsia

Термін дії карток ПриватБанку продовжили на 90 днів

Перейти до панелі інструментів