07.12.2019
Новини Оперативно

Уже завтра почнуть штрафувати водіїв за перевезення дітей без автокрісел

Завтра , 20 листопада, вступає в силу закон, яким вводять штрафи за перевезення дітей без автокрісел. 510 грн платитимуть водії за перше порушення, 850 – за наступні протягом року.

Як нагадує відділ комунікації ГУ НП в Тернопільській області,  це передбачає закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей”, який опублікували в офіційній газеті Верховної Ради “Голос України” 19 листопада.

Відповідно до нього, водіям забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, кому менше 12 років без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.

При першому порушенні на водія накладуть штраф у розмірі 13 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн). При повторному порушенні штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів (850 грн).

Ваш коментар

Схожі пости

“Рішення було сплановане, а судова система потребує лікування” – суд не задовільнив позов про скасування тарифів на проїзд (фото, відео)

У парку Шевченка зведуть нову альтанку, вартістю понад мільйон гривень

У центрі Тернополя горить тролейбус (фото, відео)

Наталя Павлусик