25.09.2020
Новини Оперативно

За нез’ясованих обставин у Польщі загинули заробітчани з Тернопільщини

Тіла двох українців, віком 28 та 46 років, знайдено у Польщі у великому ангарі для зберігання фруктів та овочів, наповненому азотом, без доступу кисню, повідомляє Укрінформ.

Інформацію про смерть українців на підприємстві, яку оприлюднили польські ЗМІ, зокрема RMF24.pl, підтвердила власному кореспондентові Укрінформу керівник консульського відділу Посольства України у Варшаві Світлана Криса.

“Поліція поінформувала нас про цей випадок. Двоє померлих родом з Тернопільської області, і вони є родичами: дядько та племінник”, – повідомила Криса.

За її словами, чоловіки легально працювали у Польщі.

Дипломат поінформувала, що розтин тіл відбудеться в середу, а їх вивезення в Україну планується на четвер.

Як повідомили польські ЗМІ, обставини смерті громадян України у населеному пункті Садковіце Лодзького воєводства розслідує районна прокуратура міста Рава Мазовецька.

Поліцію про виявлення тіл поінформовано у неділю.

– Обидва громадяни України мешкали на території маєтку, де стався інцидент, але поки не встановлено, за яких обставин вони опинилися в холодному приміщенні, що є приміщенням з контрольованою, анаеробною атмосферою. Увійти до нього – це смертельна загроза, – пояснив асп. Аркадіуш Чмілевський з КП «Равська» виданню RMF24.pl.

Схожі пости

У Тернополі за 2017-2019 рік “мінували” приміщення 17 разів

Світлана Гривас

Багато диму, випивка та гучна музика – черговий фестиваль на Театральному майдані (відео)

Наталя Павлусик

Як відбуватиметься навчання в дитсадках, школах та вишах з 1 вересня (документ МОЗ)