09.07.2020
Новини

Батькам, які хочуть змінити шкільне харчування, пропонують заповнити анкету

Батькам, які незадоволені якістю харчування своїх дітей у шкільних їдальнях, пропонують його змінити. Про це йдеться на сторінці Нове шкільне харчування I Cult Food. 

Ми хочемо дати дітям найкраще, але у школах годуємо їх неякісними стравами. Це несмачно. Це некрасиво. Це їжа, приготована за застарілими рецептами. Як результат, діти не харчуються у їдальнях. Так більше тривати не може.

  • Саме тому я і моя команда, вирішили змінити харчування у школах, – розповідає ініціатор проєкту Євген Клопотенко. – Саме тому ми створили Збірник із 110 унікальних рецептів. Саме тому вже понад рік ми впроваджуємо Нове шкільне харчування по всій Україні. І саме зараз нам потрібні лідери, лідери руху Cultfood.

Школяр, директор школи, кухар, працівник держустанови, вчитель, мама чи тато — кожен може приєднатися до команди та стати Лідером у своїй школі чи регіоні. Масштаби не важливі. Важливе бажання приділяти час та сили проєкту, який навчить юних українців та українок насолоджуватись їжею.

Як впроваджувати Нове шкільне харчування у школах, обіцяють навчити. Протягом року планують організовувати зустрічі з учасниками руху, щоб досягти максимального впровадження меню у шкільних закладах. Подати анкету на участь можна тут: https://tinyurl.com/y5zyyzoz.

На ваші заявки чекатимуть до 13 листопада включно.

Ваш коментар

Схожі пости

Скасували наказ про оплату дитсадочків для “нетернопільських”. Рішення суду

Наталя Павлусик

Тернопільські волонтери збирають ліки для поранених бійців

Можуть зупинити авто, пішоходів, перевіряти документи та особисті речі. СБУ попереджає про навчання у Тернополі