21.11.2019
#шо_там_у_влади Новини

На Тернопільщині стартував конкурсний відбір кандидатів на посади голів РДА

На заміщення вакантних посад голів райдержадміністрацій Тернопільщини запрошують цілеспрямованих, відповідальних, доброчесних, високопрофесійних людей, які хочуть змінити на краще всій район. Відбиратимуть претендентів через систему LIFT.

 Система «LIFT» передбачає просту і прозору процедуру: після заповнення анкети кандидат пройде комплексне оцінювання, під час якого визначиться його психологічний профіль, проведеться перевірка на знання законодавства України, а також ключових пріоритетів реформ держави. Не останню роль відіграватиме обізнаність щодо стану справ розвитку району, його сильні та слабкі сторони.

Після успішного складання тесту, претендент пройде співбесіду з головою облдержадміністрації. Якщо особа підтвердить свою фаховість, інформація про його кандидатуру потрапить до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України. Наступний етап — спеціальна перевірка відповідними органами, а відтак і призначення на посаду згідно з Указом Президента України.

Подати резюме можна сюди.

 

 

Ваш коментар

Схожі пости

“Крыевка УПА, если я правильно произношу это слово”. Як прем’єр в екзилі пропіарив гру на Тернопільщині

На Гаївському мості вантажівка знову знесла багатостраждальний обмежувач

Наталя Павлусик

Водій, який скоїв ДТП на Гаївському мості, був п’яний

1 коментар

У Тернопільській ОДА чиновники починають писати заяви на звільнення. Хто втримається? | | Терміново новини 08.11.2019 at 17:16

[…] Нагадаємо, зазвичай, з приходом нового очільника обласної держадміністрації змінюється апарат ОДА (заступники) і частково начальники галузевих управлінь. Голів районних держадміністрацій раніше призначали президенти за своїми критеріями. Цього року кожен бажаючий може подати заявку на посаду голови РДА у системі LIFT. […]