22.04.2021
Новини

Безготівкою та “живими” грошима: як тепер нараховують пільги на оплату “комуналки”

З 1 жовтня 2019 року пільги на оплату “комуналки” надають у грошовій безготівковій чи готівковій формі. Як їх будуть нараховувати, нагадують в департаменті соцзахисту Тернопільської ОДА.

Пільги у безготівковій формі надають усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Пільги нараховує місцеве управління соціального захисту, та передає відповідну інформацію Мінсоцполітики, Мінсоцполітики перераховує відповідні кошти Ощадбанку, а Ощадбанк перераховує кошти виконавцям комунальних послуг за кожного пільговика.

Пільги у готівковій формі призначені усім охочим на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення до 15 жовтня з початку опалювального сезону. Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через АТ ,,Укрпошта”.

Під час зміни системи надання пільг та субсидій можливі технічні помилки, тому у разі виникнення питань просимо звертатися до місцевого управління соціального захисту населення або до департаменту щодо: субсидій – 52-25-90, пільг – 52-06-60.

Схожі пости

На Тернопільщині зникла жінка, яка має психічні розлади

Поліція розпочала перевірку через конфлікт та “ув’язнення” журналістів на Малашівському сміттєзвалищі (оновлено)

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині підтверджено 14 нових випадків захворювання на COVID