29.05.2022
Новини

Безготівкою та “живими” грошима: як тепер нараховують пільги на оплату “комуналки”

З 1 жовтня 2019 року пільги на оплату “комуналки” надають у грошовій безготівковій чи готівковій формі. Як їх будуть нараховувати, нагадують в департаменті соцзахисту Тернопільської ОДА.

Пільги у безготівковій формі надають усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Пільги нараховує місцеве управління соціального захисту, та передає відповідну інформацію Мінсоцполітики, Мінсоцполітики перераховує відповідні кошти Ощадбанку, а Ощадбанк перераховує кошти виконавцям комунальних послуг за кожного пільговика.

Пільги у готівковій формі призначені усім охочим на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення до 15 жовтня з початку опалювального сезону. Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через АТ ,,Укрпошта”.

Під час зміни системи надання пільг та субсидій можливі технічні помилки, тому у разі виникнення питань просимо звертатися до місцевого управління соціального захисту населення або до департаменту щодо: субсидій – 52-25-90, пільг – 52-06-60.

Схожі пости

“Не шукайте на аліекспресах”: тернопільський художник відтворив Зборівську битву у шахах

У Почаєві горів будинок

У селах неподалік Тернополя кілька днів не буде води

Перейти до панелі інструментів