29.05.2023
Жінки Новини

День для мами. У Тернополі відбувається жіночий фестиваль Best Mama (доповнюється)

Фото Валентини Семеняк

Лекції, консультації лікарів, б’юті-зона, дитяча кімната, книжковий ярмарок, розважальна програма  – неповний перелік локацій, які працюють на фестивалі для жінок Best Mama Fest. Сьогодні, 20 жовтня, він відбувається у Тернополі вчетверте.

– Цей фестиваль – для жінок, які прагнуть розвиватись, бути завжди стильними та успішними, люблячими та щасливими, – розповідає організаторка Людмила Муринська. – Захід має на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати. Важливо розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.

Учасниці фестивалю діляться враженнями у соцмережі.

– Краси багато не буває! – пише Юлія Хорошова. – Любов до себе, щастя, знайомства, щирий сміх і глибокі думки – все це тут, на Жіночий фестиваль Best Mama fest. Хто ще не тут? Підтягуйтесь! Тут перукар і візажисти наводять неймовірну красу всім охочим.

– “Тернопіль – місто щасливих сімей”, – пише Ірина Яремчук. – Презентуємо ініціативу УГП на Жіночому фестивалі “Best Mama Fest”. З нетерпінням чекаємо ідеї та пропозиції від тернопільських мамусь.

– Ви колись “купались” в енергії Материнської Любові, Світла, Енергії? Ні, я не про материнське Лоно, це розуміється само по собі, – пише Валентина Семеняк. – Я про жіночий фестиваль Best Mama fest, де я зараз знаходжусь. Ще ніколи в житті не була в оточенні стількох мам та їхніх діток. Знаєте, цікаво спостерігати за мамами, які нарешті нікуди не поспішають, вони такі розслаблені, такі щасливі, вони прагнуть знань, а ще – уваги. Таку увагу вони мають від модераторів фесту: лекції, семінари, цікаві пізнавальні локації. Фест неймовірно насичений подіями.

Фото Валентини Семеняк
  • Сьогодні вранці мій чоловік Роман Навроцький сказав сину: «Наша мама сьогодні відпочиває, бо вона Best mama”))) І справді, сьогодні у мене день відпочинку, драйву, трансформаційних ігор, навчань, тренінгів, перевтілень, видовищ і нових знайомств!!! Дякую за це організаторці фестивалю #Bestmama Людмила Муринська! Тут круто!! – пише Ольга Навроцька.
  • Чому Жінка, Мама, Берегиня сімейного затишку повинна відпочивати, обмінюватись думками, енергією в кругу інших Жінок? – пише Наталія Стефанчук. – Щоб бути щасливою!!! Поринути в суцільну жіночу енергію, сильну і супер позитивну!!! Саме така атмосфера панує зараз на #bestmamafest

На фестивалі оприлюднили й імена найкращих мам у п’ятьох номінаціях – “Мама-Ангел”, “Мама ранньої пташки”, “Мама з великим серцем”, “Мама – сімейний затишок”, “Успішна мама”.

Премію Найкраща мама у номінації “Мама-Ангел” (це мама, яка виховує особливу дитину) здобула Олена Коваль.

  • Чесно кажучи я була приємно вражена, коли дізналася, що мою кандидатуру висунули одразу декілька людей. Чи самовисувалась б я?- швидше за все що ні, – каже Олена Коваль. – І ця премія була створена не для того, щоб показати, що є хтось кращий чи хтось гірший. Її призначення у тому, щоб відкрити людям очі на матерів, про яких часто забувають, нехтують їх думкою, знецінюють…Насправді на тій сцені мали б стояти усі матері, які виховують дітей з інвалідністю.

 

У номінації “Успішна мама” найбільшу кількість лайків здобула Іванна Сивак, засновниця бренду вишиванок.

  • Хто знає мою історію ,тому відомо ,що вона далеко не проста! – пише переможниця цієї номінації. – Друзі,рідні,люди ,усім щиро дякую за підтримку! Майже 1000реальних людей(не фейків)та 350коментарів з побажанням перемоги я отримала від вас,мої хороші! Розділяю з Вами цю перемогу ,радію, що ви є!

Ввели також додаткову номінацію “Мама – громадська діячка”. І тут перемогла Олеся Чванкіна, голова ОСББ.

  • Віра та підтримка здатні творити дива, навіть розширювати межі давно спланованого та анонсованого, – розповідає Олеся. – Я знаю, що є дуже багато жінок, які заслуговують на це звання набагато більше, ніж я. Кожна з нас діє в межах власних можливостей та потреб.

Імена решти найкращих мам в інших номінаціях ми повідомимо згодом.

 

Схожі пости

Старий літак зі Східного продадуть на аукціоні

Redaktsia

На Тернопільщині жінка зомліла за кермом автомобіля

Патрульні затримали нетверезого водія, який зніс огорожу на Замковій та втік

Перейти до панелі інструментів