24.02.2020
Місто Новини

Тернополян просять допомогти зібрати кошти на стелу пам’яті Віктора Гурняка

У Сквері Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка його друзі та побратими хочуть облаштувати стелу. Про це у фейсбуці написав депутат міської ради Тернополя та друг Віктора Гурняка Назар Зелінка. Стелу, розміром 1,5 на 3 метри, зроблять з металу. В ній будуть наскрізь вирізані назва та силуети волонтера та воїна у повний зріст.

Тернополян та всіх небайдужих закликають долучитись до збору коштів. Вартість об’єкта – 20 тисяч грн.

– Наприкінці 2016 року ми спільно з дружиною Віктора Гурняка Ira Gurniak та його сестрою Olka Gurniak подали Ініціативу облаштування «Скверу Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка» на площі Героїв Євромайдану на місці існуючого безіменного та необлаштованого скверу, – пише Назар Зелінка. – Після чого проводилися громадські слухання. Концепцію громадського простору створили молоді архітектори-урбаністи громадської ініціативи «URBAN.te». Міська рада в 2017 році провела капітальний ремонт і благоустрій скверу згідно розробленого проекту. 22 лютого 2019 року сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення про присвоєння скверу поблизу площі Героїв Євромайдану назви «СКВЕР Волонтерів Пам‘яті Віктора Гурняка».

Viktor Gurniak – волонтер, пластун, фотокореспондент та доброволець, боєць батальйону «Айдар», загинув під час вивезення пораненого бійця в зоні АТО.

– Цей сквер увіковічнить неоціненний вклад усіх волонтерів у нашу майбутню перемогу та пам’ять про Віктора! – додає Назар.

19 жовтня виповниться 5 років з дня загибелі “айдарівця”. 20 жовтня о 16:00 в Сквері відбудеться відкриття фотовиставки «Життєпис Віктора Гурняка у світлинах». До цього дня і хочуть встановити стелу.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7427 2933 7109 (Зелінка Назарій Володимирович)

За всі кошти, що надійдуть, обіцяють публічно прозвітувати.

Ваш коментар

Схожі пости

На Зборівщині голова виборчої комісії не виплатив зарплату членам комісії

Наталя Павлусик

У Тернополі чоловік заразився страшною недугою, яка передається від риби

Під час зливи у Підволочиську плавали машини

1 коментар