27.01.2022
Новини

“Люди не вміють відпочивати без свинства”. У соцмережах скаржаться на сміття в рекреаційних зонах

Після масових заходів на День Незалежності і перед ними небайдужі жителі Тернопільщини звертають увагу співгромадян на недотримання елементарних правил поведінки у місцях рекреації. На берегах річок та в лісах Тернопільщини після відпочивальників залишаються гори пляшок, пластику, паперу, целофану й інших відходів.

Ми зробили добірку із соцмереж про місця, де добряче насвинячили туристи.

На стихійне сміттєзвалище у кілометрі від санкціонованого скаржиться адміністратор групи “Бучацькі справи” Ірина Кузевич.

А це Козова після Дня Незалежності, берег річки Коропець. Фото зі спільноти “Що нового в Козові?”

На сторінці “Політичний Збараж” опублікували фото, де хтось дозволив собі повечеряти просто на пам’ятнику Іванові Франку.

А це вже Тернопіль. Користувач AF FK виклав у спільноту “Тернопільські плітки” гори сміття, які залишають відпочивальники в районі Шевченківського мосту, що біля “Подолян”.

Володимир Вермінський назбирав чотири мішки сміття під Чистилівським мостом на річці Серет. Каже, відходи залишають рибалки з Тернополя. Одне авто сфотографував і просить екологічну службу притягнути порушника до відповідальності.

А вам часто доводиться прибирати після горе-відпочивальників у своєму населеному пункті?

Схожі пости

“Донька не хоче йти до школи через туалет без перегородок”. На шкільні вбиральні області – 7 млн грн, а подекуди діти досі без умов

Євгенія Цебрій

Свинячий мозок та старі телевізори – акція перед сесією Тернопільської ОДА

Наталя Павлусик

Смакота нашвидкуруч: рецепти тортів, котрі зекономлять час

Перейти до панелі інструментів