
У Петрикові 13-річний підліток на електросамокаті збив 14-річного хлопця.
До правоохоронців із заявою звернулася тернополянка, яка повідомила, що її дитина травмувалася внаслідок наїзду двоколісного транспорту. Про це повідомили в поліції Тернопільщини.
Правоохоронці з’ясували, що подія відбулася 8 липня близько 19:25 на вулиці Героїв УПА у селі Петриків. За попередніми даними слідства, 13-річний місцевий житель, який їхав на електросамокаті в напрямку Тернополя, не впорався з керуванням та допустив наїзд на 14-річного хлопця.
У момент зіткнення постраждалий рухався в попутному напрямку узбіччям проїжджої частини дороги.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди неповнолітній пішохід отримав тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
“За даним фактом слідчі поліції розпочали досудове розслідування відповідно до частини 1 статті 291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди”, – йдеться у повідомленні.
