
Правоохоронці завершили розслідування справи щодо розтрати бюджетних коштів під час ремонту медичного закладу в Бучачі.
У ході досудового розслідування з’ясувалося, що очільник підрядної організації, яка займалася ремонтними роботами в одній із бучацьких лікарень, вдався до службового підроблення. Складаючи офіційні акти приймання виконаних робіт, керівник суттєво завищив їхні реальні обсяги та вартість, вносив до документів неправдиві дані. Про це повідомили в пресслужбі поліції Тернопільщини.
Через такі махінації підрядника місцева громада зазнала значних фінансових втрат. Протиправні дії посадовця завдали збитків місцевому бюджету на суму майже 200 тисяч гривень. Тепер на оцінку вартості ремонту зловмисником чекає юридична оцінка суду.
“Фігуранту було повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.
