
На Чортківщині горів будинок. Вогонь знищив дах та речі власників дому.
Подія сталась 30 квітня у селі Залісся Іване-Пустенської територіальної громади. Повідомлення про займання надійшло до рятувальників об 11:17, після чого на місце події негайно вирушили вогнеборці Чортківського району. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС Тернопільської області.
Вогонь швидко поширився на площу 70 квадратних метрів та завдав значних збитків господарству. Внаслідок пожежі повністю знищено покрівлю будинку та майно, що знаходилося всередині, а також суттєво пошкоджено міжповерхове перекриття будівлі.
Читайте також: На Тернопільщині повністю вигоріло масштабне виробництво: площа пожежі – 300 кв м
Рятувальникам вдалося відбити вогонь від основних конструкцій та врятувати будинок від повного руйнування. Наразі причини виникнення пожежі та обсяг матеріальних збитків встановлюються фахівцями.
“До ліквідації залучалися рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна команда с. Іване-Пусте”, – йдеться у повідомленні.
