28.10.2021
Новини

“Хто гірко плакав через низьку температуру повітря – витріть сльози і усміхніться”

Вже з вівторка, 6 серпня повітря почне прогріватися, очікується +20+27 градусів, лише на Півночі та північному сході ще затримаються +19+22 градуси. Далі – вище. І в середині тижня вже будемо хекати та червоніти через +30 градусів (карта). Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” синоптик Наталка Діденко:

“Хто змерз минулого тижня і особливо гірко плакав через низьку температуру повітря – витріть сльози і усміхніться.До нас йде потепління! Дощі у вівторок, 6 серпня, ймовірні на Заході України і може щось покапати на Луганщині. Проте в більшості областей переважатиме суха сонячна погода.

Південно-західний вітер злегка помахуватиме хвостом, 5-10 метрів за секунду. Тобто, отих штормових поривів вихідних днів не буде.

У Києві 6 серпня очікується сонячна, суха, помірно тепла погода – синоптична `золота середина`.
Температура повітря найближчої ночі невисока, +10+12 градусів, стратегічні пледи тримайте неподалік,а ось вдень повітря вже почне прогріватися.
Завтра в столиці очікується +23+25 градусів.

У середині тижня ви себе не впізнаєте – від ледь не пуховичків учорашніх знову стрибнуть на вас із шафи бретельки, рівний гул кондиціонерів, шовк, льон, сатин та лагідна віскоза – прийде спека!”

Схожі пости

Чотири райони Тернопільщини отримали потужні пожежно-рятувальні автомобілі та обладнання

“Не треба бідкатись, що в Україні немає мистецтва, треба творити його самому”, – художниця Олена Каїнська про пошуки себе та мистецтво

Ірина Небесна

На Тернопільщині кількість виявлених інфікувань зросла вдвічі за останню добу

Перейти до панелі інструментів