27.02.2021
Місто Новини Оперативно

Тернополянам ще раз обіцяють розпочати будівництво Палацу спорту

30 мільйонів гривень на будівництво «Палацу Спорту» у Тернополі та ще 5 мільйонів – на капітальний ремонт приміщення спортивного комплексу на Братів Бойчуків, 4а виділив нашому місту Кабінет міністрів України, повідомила Тернопільська міська рада. 

З цією подією тернополян у неділю пізно ввечері привітав міський голова Тернополя Сергій Надал.

  • Фактично ця новина дає старт будівництву “Палацу спорту”, який надзвичайно потрібний Тернополю для розвитку фізичної культури та професійного спорту, – пише очільник міста на своїй сторінці у соцмережі.

За планом, сучасний багатофункціональний комплекс «Палац спорту» з трибунами та паркінгом вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту, зокрема волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону. У приміщення, в якому прийматимуть всеукраїнські та міжнародні чемпіонати, заплановано перенести дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, яка наразі знаходиться у приміщенні Тернопільського замку.

Рік тому (у червні 2018 р.) ЗМІ, лояльні до міської ради, повідомляли, що Кабмін виділив 27 млн. грн., відтак будівництво розпочнеться вже в кінці 2018 р. на проспекті Злуки, 3-А. Дофінансовуватися будівництво мало б з міського бюджету. У червні 2018 р. на сайті Тернопільської міської ради йдеться про те, що з міського бюджету виділили 13 млн. грн.

У квітні 2019 року повідомляли про виділення 48,5 млн. з місцевого бюджету на спорудження об’єкту. За словами тодішнього очільника управління спорту Тернопільської ОДА Віктора Мацикура, це лише 10% від потреби.

Чому роботи не розпочали в кінці 2018 р., з’ясуємо у наступних публікаціях.

 

Схожі пости

“Там запросто увечері хтось може впасти”. Тернополянка розповіла про небезпечні ремонтні роботи на Лепкого

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині судитимуть чоловіка, який вдарив пенсіонера палицею

Батько, син та сусід незаконно видобували камінь

Віктор Сторожук