15.06.2021
Новини Оперативно

Шахраї зняли з картки довірливого клієнта 19 тисяч гривень

«Подзвонив чоловік і представився працівником служби безпеки банку. Повідомив, що рахунок заблоковано через спробу зняти кошти і слід негайно змінити паролі»: такі і подібні заяви реєструють поліцейські від мешканців краю, які стали жертвами інтернет-шахраїв. Люди, почувши про можливість втратити кошти, забувають про пильність, і самі того не відаючи, допомагають зловмисникам.

Чергове шахрайство з банківськими картками задокументували правоохоронці Бучацького відділення поліції. Невідомий зловмисник зумів зняти майже 19 тисяч з картки. Схема стара, однак, на жаль, і надалі дієва: незнайомець по телефону представився працівником банку та повідомив, що в фінустанові зафіксували несанкціонований доступ до рахунку. Запевнив, що слід негайно змінити пароль та продиктувати усі номер зазначений на картці а згодом і код з смс. Жінка повідомила усі дані банківської картки, а невдовзі отримав приголомшливе смс-повідомлення: з рахунку зняли увесь залишок.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Поліція вкотре нагадує: жоден банківський працівник не телефонує до клієнтів з запитами про захисні коди, номери банківських карток, тощо. Будь-які фінансові операції працівники фінансових установ здійснюють у відділеннях банку.

Тож, якщо до вас телефонує невідомий та представляється працівником банку, краще покласти слухавку, натомість прийти або ж зателефонувати в банк і вияснити все самостійно! В жодному разі не слід проводити перекази коштів чи зміни паролів за вказівками по телефону!

Схожі пости

Провідник із Тернополя поцупив на залізниці 800 літрів дизпалива

Метеорологи розповіли, яким буде початок зими на Тернопіллі

Ще в 220 жителів Тернопільщини підтвердили коронавірус, 4 людей померли