05.12.2020
Новини Оперативно

Жителя Гусятинського району судитимуть за спробу дати хабар поліцейському

Чортківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості щодо місцевого жителя, що пропонував 600 доларів США поліцейському за непритягнення до кримінальної відповідальності.

З’ясовано, що 10 червня 2019 року працівник Гусятинського відділення поліції звернувся з рапортом до керівництва щодо пропозиції йому неправомірної вигоди від жителя одного із сіл Гусятинського району при проведенні санкціонованого обшуку за місцем проживання селянина. Місцевий житель  запропонував неправомірну вигоду у розмірі 600 доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання мисливської рушниці. 

Цього ж дня, продовжуючи свою неправомірну  діяльність,  громадянин прибув у приміщення Гусятинського відділення поліції, на особистий прийом до поліцейського де знову запропонував йому грошову винагороду у розмірі 600 доларів США  за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання ним вогнепальної зброї. Поліцейський відмовився від пропозиції. 

Розслідування за ч. 1 ст. 369 КК України завершено, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.
 

Схожі пости

Центральна тернопільська школа на тиждень припиняє навчання – хворіє багато вчителів

На двох дільницях на Тернопільщині вибори відбулися лише частково (оновлено)

Марія Голді

У міській раді запровадили доплату у 10% від зарплати за знання англійської