
Бережанщина отримала сумну звістку з фронту. Помер військовий Любомир Сарабун.
Про важку втрату повідомили на сторінці у соціальних мережах Бережанської міської ради.
“Любомир Сарабун – воїн і поет, який не лише захищав Україну зі зброєю в руках, а й передавав свої думки, біль і надію у поетичних рядках. Його вірші – це відображення його внутрішнього світу, сповненого любові до Батьківщини, відданості побратимам і глибоких переживань. Він був справжнім – мужнім на полі бою, чутливим у слові та відданим у дружбі”, – розповідають у дописі.
Службу Любомир проходив у 67 ОМБр ДУК у гарячих точках на Сході України. Важка хвороба спіткала військового під час захисту Батьківщини. На жаль, Любомир помер 26 березня 2025 року. У нього залишились брат, мати, батько та бабуся.
“Відійшов до Бога мій брат Сарабун Любомир. Воїн, поет, друг, брат, син. Людина яка боролася за себе і за свою країну.Пройшов піхотні бої за Терни, Невське. Не кричав про це в соцмережах, просто був вірним сином своєї країни. Понад усе любив свою Україну, пропускав все через своє чутливе серце, виражав все у віршах. Нам тебе не вистачатиме брата. Спи спокійно… Про час і дату чину похорону повідомимо пізніше…Найбільша допомога і підтримка це молитва за його безсмертну душу”, – розповів брат Любомира Сарабуна.
Слова скорботи та співчуття лунають від побратимів Любомира.
Редакція “Терміново” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Любомира. Хай спочиває з миром! Вічна пам’ять!
Читайте також: вважався зниклим безвісти майже 5 місяців: загинув військовий з Кременеччини.