
“Водну Арену Тернопіль” передадуть на баланс міської ради.
В’ячеслав Негода, начальник Тернопільської обласної військової адміністрації, провів виїзну нараду щодо будівництва гідротехнічних споруд веслувального каналу «Водна арена Тернопіль». Про це він повідомив на сторінці у соціальній мережі.
“Напевно, не всі знають про водну перлину – Тернопільський став і про Водну арену із сучасним веслувальним каналом на ньому. Провів виїзну нараду, на якій розглянули питання стану гідротехнічної споруди веслувального каналу «Водна арена Тернопіль» і причини, які вже п’ятий рік стримують технологічне функціонування об’єкту у повному обсязі. Не буду озвучувати причини та головних осіб такої безвідповідальності, як з боку ОДА так і підрядної організації, але об’єкт давно потрібно було ввести в експлуатацію без порушень будівельних норм. Під час наради обговорили перелік незавершених робіт та шляхи їх виконання у визначені терміни. Доручив Департаменту капітального будівництва ОВА у взаємодії з Тернопільським міськвиконкомом забезпечити координацію робіт із завершення першочергових робіт.
Наступний крок – опрацювання механізму його передачі на баланс Тернопільської міської ради. Ці та інші заходи сприятимуть розвитку веслувального спорту на Тернопіллі і в Україні та допоможуть зберегти важливий інфраструктурний об’єкт”, – йдеться у дописі.
Після наради керівник ОВА дав розпорядження Департаменту капітального будівництва скоординувати роботи з добудови об’єкта та його передачі на баланс Тернопільської міської ради, а також спільно з проєктною організацією скласти список необхідних робіт для введення об’єкта в експлуатацію.