Оголошено конкурс на посаду головного лікаря однієї з лікарень м.Тернополя

У Тернополі розпочався конкурс на посаду генерального директора обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне розпорядження підписав голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський 5 лютого 2025 року.

Згідно з документом, Для проведення конкурсу створено спеціальну комісію, яку очолила Ольга Ярмоленко – директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА. Секретарем призначено Дениса Милого, який обіймає посаду заступника начальника управління в секретаріаті обласної ради.

До складу конкурсної комісії увійшли представники медичної спільноти та громадського сектору. Серед них – фахівці з різних галузей медицини, зокрема представники Асоціації сімейної медицини Тернопільщини, Асоціації хірургів України, Асоціації акушерів-гінекологів України та Асоціації ортопедів-травматологів України.

Міністерство охорони здоров’я України представлятиме Олена Никончук – заступниця начальника Управління медичних кадрів, освіти і науки. До складу комісії також включили Марію Віцентович – завідувачку центру комплексної медичної реабілітації дітей, та Вікторію Шмиглик – уповноважену з антикорупційної діяльності лікарні.

Усі засідання конкурсної комісії записуватимуться на відео та аудіо. Матеріали засідань будуть доступні на офіційному вебсайті Тернопільської обласної ради.

Конкурс проводиться відповідно до українського законодавства про охорону здоров’я та постанови Кабінету Міністрів України щодо призначення керівників медичних закладів.

About the author

trending_flat
Підліток з Кременеччини обіграв титулованих шахістів на турнірі пам’яті загиблого воїна

У Кам'янці-Подільському завершився третій турнір пам'яті Романа Бузінського. Переможцем змагань став 15-річний Богдан Стравінський з Почаєва. Підліток здобув перемогу в турнірі, де грали досвідчені шахісти з високими званнями. Серед учасників були гросмейстер, три міжнародних майстра та інші титуловані спортсмени. Богдан набрав 7,5 очка і випередив найближчих суперників на пів очка. Юний шахіст провів дев'ять партій за швейцарською системою. Він виграв сім разів, один раз зіграв унічию та зазнав однієї поразки. Призовий фонд турніру становив 40 тисяч гривень. Змагання зібрали 81 учасника. На другому місці фінішував Ярослав Шевченко з результатом 7 очок. Ще троє шахістів - Володимир Вусатюк, Дмитро Горєлов та Леонід Старожилов - також набрали по 7 очок і розділили місця з третього по п'яте.

ДТП
trending_flat
Моторошна аварія у Кам’янках: зіштовхнулося 4 авто

У селі Кам'янки, що неподалік Тернополя, сталася серйозна ДТП. Зіштовхнулись 4 авто. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Рятувальники прибули на місце події. "Рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП у Тернопільському районі 25 січня о 10:16 у селі Кам’янки Підволочиської громади сталася дорожньо-транспортна пригода за участю чотирьох транспортних засобів — двох легкових і двох вантажних автомобілів. Унаслідок аварії травмовано двох осіб. До місця події залучалися рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини, які провели заходи з недопущення виникнення пожежі, перевірили стан транспортних засобів та усунули потенційні загрози займання", - йдеться у повідомленні.

trending_flat
На Тернопільщині вкрали мікроавтобус

На Тернопільщині вкрали мікроавтобус Mercedes-Benz, який був припаркований на узбіччі дороги. Про це повідомили у поліції Зборівщини та на Facebook-сторінці «Озернянська ОТГ Озерна». В орієнтуванні поліцейські зазначають, що житель села Озерна Озернянської ТГ Тернопільського району повідомив про  відсутність його автомобіля Mercedes-Benz 313 CDI. Машина була відчинена, а в баці було близько 60 літрів пального. Авто він залишив  на узбіччі автомобільної дороги М09 «Тернопіль–Львів–Рава-Руська» в межах села Озерна Озернянської ТГ Тернопільського району Тернопільської області. Номерний знак BO0599BI. «В разі отримання будь якої інформації просимо вас повідомити відділення поліції №2 Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області», – просять правоохоронці.

пожежа
trending_flat
У пожежах на Тернопільщині загинуло 4 людей всього за 2 дні

Всього за 2 дні Тернопільщина через пожежі втратила 4 людей. Про це розповіли у ГУ ДСНС України у Тернопільській області. "Сокільники (Золотниківська ТГ): Пожежа житлового будинку. Вогнеборці врятували будівлю, але на місці виявлено 2 загиблих. с. Милівці (Нагірянська ТГ): Масштабна пожежа господарської будівлі (100 м.кв.). Врятовано 2 сусідні споруди. На згарищі виявлено тіло жінки", - кажуть рятувальники. Трагічні наслідки мала пожежа в селі Романове Село Байковецької громади. Там загорілася господарська будівля — вогонь охопив площу 40 м², знищив вікна та майно, пошкодив перекриття й облицювання стін. Попри зусилля рятувальників, людського життя врятувати не вдалося. Водночас надзвичайникам вдалося запобігти поширенню вогню та врятувати сусідню будівлю.

Микола Ференц
trending_flat
Нещодавно переніс трансплантацію серця: помер священник Микола Ференц з Тернопільщини

Помер священник Микола Ференц, який у листопаді 2025 року переніс операцію з пересадки серця. Йому було 66 років. Про це повідомив у Facebook Євген Махніцький. Причина смерті - важка хвороба. У неділю о 16:00 у селі Угринь відправлять літію в домі покійного. Після цього тіло перенесуть до храму. Похорон відбудеться у понеділок - літургія почнеться о 9:00. Нагадаємо, Микола Ференц переніс трансплантацію серця наприкінці 2025 року. Чоловік чекав на донорський орган цілий рік. Священник вважав себе, ймовірно, першим в Україні представником духовенства з таким досвідом. Перед операцією він радився з монахами та іншими духівниками про допустимість втручання. «Я, напевно, перший священник, який зробив пересадку серця. Але я спілкувався з монахами, з іншими духівниками, з питанням "Чи можна?". Вони кажуть, що серце – це орган, це не є душа», - розповідав тоді Ференц. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним покійного. Вічна […]

trending_flat
Перекурило дорогу: на Тернопільщині скасували богослужіння через снігопад

На Тернопільщині священник змушений був скасувати недільне богослужіння через снігопад. Дорогу до джерела у Гончарівці біля Монастириськ, де традиційно відбуваються богослужіння, перекурило снігом. Про це повідомив отець Ростислав Смірнов. "❗️❗️❗️У зв’язку з тим що дорогу до паломницького місця Джерела Матері Божої Всецариці перекурило снігом, доїзду доброго немає. Тому богослужіння в неділю не буде!" - написав він.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025