Екс-мер Чорткова, якого спіймали на крадіжці, пояснив свій вчинок

Раніше “Терміново” повідомляло, що екс-мер Чорткова обікрав город місцевих жителів. 

За словами місцевого жителя Романа Коцюбовича, який і викликав поліцію за фактом крадіжки, колишній мер Чорткова поцупив з його городу 127 цибулин та декілька капустин.

“Незважаючи на дощ, до мене на город, який розташований за містом, завітав на автомобілі “Нива” непрошений гість – колишній мер Чорткова  Він, без мого відома і згоди, насмикав собі 127 штук цибулі і вирвав декілька головок капусти”, – написав постраждалий.

Речник Нацполіції Тернопільської області Сергій Крета так повідомляв про цю подію: “До відділку поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік обірвав цибулю та капусту з чужої ділянки. Правоохоронці, які виїжджали на місце, опитали цього чоловіка. Він дав пояснення, що просто переплутав свій город з чужим”, – сказав Сергій Крета.

На спроби журналістів зв’язатися з ним Михайло Вербіцький не відповідає. Поліція проводить перевірку.

About the author

trending_flat
На яких маршрутах у Тернополі їздитимуть нові тролейбуси “Електрон”

У Тернополі вже курсують новенькі тролейбуси "Електрон". Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. "Сьогодні на маршрути виїхали 5 нових тролейбусів «Електрон». Чотири – на 10-й маршрут. Один – на 2-й маршрут Це частина масштабного оновлення громадського транспорту. 5 тролейбусів – уже тут. 17 – до кінця цього року. 44 – за два роки. Усі низькопідлогові, пандусами і місцями для маломобільних пасажирів. Щоб у міський транспорт міг зайти кожен", - йдеться у повідомленні. Нагадуємо, проєкт реалізується за підтримки ЄБРР та гранту від уряду Канади на загальну суму понад 14 млн євро.

trending_flat
Сімейний погром у Тернополі: на приборкання молодика викликали спецпризначенців

У Тернополі правоохоронці вгамували агресивного чоловіка, який вчинив домашнє насильство Про це повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільської області. Сьогодні, 22 червня, у Тернополі поліцейські оперативно відреагували на виклик щодо сімейного конфлікту. Місцевий житель повідомив на лінію «102», що його син влаштував сварку, штовхає його та трощить майно в оселі. За словами родичів, дебошир, імовірно, перебував під дією наркотиків. Також відомо, що він перебуває на обліку в спецзакладі й потребує медичної допомоги. На місце події прибули бійці роти поліції особливого призначення та працівники сектору протидії домашньому насильству. Правоохоронці припинили протиправні дії та ізолювали агресора. Згодом на виклик приїхала бригада екстреної медичної допомоги. Лікарі оглянули чоловіка та прийняли рішення про його госпіталізацію до спеціалізованої медустанови. Наразі поліція встановлює всі обставини інциденту, триває перевірка.

Пужники
trending_flat
На Тернопільщині стартували пошукові роботи у селі Пужники

На Тернопільщині тривають пошуки жертв "Волинської трагедії". Сьогодні в Пужниках стартував другий етап робіт з виявлення останків місцевих жителів, убитих 1945 року. Про це повідомляє "Суспільне Тернопіль". Спочатку фахівці ДСНС обстежать територію колишнього села, після чого до справи долучаться українські та польські науковці й експерти. За словами археологині установи «Волинські старожитності» Аліни Харламової, команда сподівається знайти ще одне місце поховання. Торік, у вересні 2025-го, після першого етапу ексгумації тут урочисто перепоховали останки 42 людей — усі вони загинули в перші повоєнні місяці за радянської влади.

ДТП Заліщики
trending_flat
На Тернопільщині 8-річний хлопчик упав зі скутера та отримав тяжкі травми

На Тернопільщині в ДТП постраждав 8-річний хлопчик. Він узяв скутер, поки батько не бачив, і втрапив у аварію. Про це повідомляють у пресслужбі ГУНП у Тернопільській області. "Цього ж дня близько 10:00 у Заліщиках внаслідок падіння з електричного триколісного скутера численні травми отримав хлопчик 2018 року народження. За попередніми даними, дитина самовільно сіла на скутер, коли його батько ненадовго відійшов. Неповнолітній не впорався з керуванням та в’їхав у металеву огорожу. Дитину з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні", - йдеться у повідомленні.

trending_flat
На Тернопільщині заборонили рух вантажівок: що сталося

На Тернопільщині тимчасово обмежують рух вантажівок. Про це повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області. Сьогодні о 13:00 на Тернопільщині запроваджують тепловий режим - важкі вантажівки не зможуть їздити дорогами, поки спека не спаде. Заборона стосується транспорту вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн. Підстава - захист дорожнього покриття від руйнування через високі температури (понад +28°С). Перечекати можна на стоянках у смугах відведення доріг або біля об'єктів дорожнього сервісу. За дотриманням обмежень стежить патрульна поліція.

На Щиті Тернопільщина
trending_flat
“На Щиті Тернопільщина” став найкращим волонтерським проєктом року

Тернопільський волонтерський проєкт «На Щиті Тернопільщина» здобув звання найкращого волонтерського проєкту року на конкурсі «Золотий Фліпчарт». Експертне журі виокремило цей проєкт серед усіх учасників. Про це повідомляється на сторінці проєкту. «Золотий Фліпчарт» Цього року «На Щиті Тернопільщина» вперше взяв участь у конкурсі «Золотий Фліпчарт», який організовує Освітньо-аналітичний центр розвитку громад. За підсумками онлайн-голосування проєкт посів друге місце, однак експертне журі визнало його найкращим волонтерським проєктом року. Команда «На Щиті Тернопільщина» понад три роки займається супроводом військових — зустрічає та проводжає бійців. У проєкті задіяні волонтери, водії та координатори. Нагорода, за словами учасників, стала підтвердженням важливості цієї щоденної праці. На церемонії були присутні представники благодійних фондів, громадських ініціатив і проєктів Тернопільщини, які також увійшли до числа номінантів та переможців конкурсу.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025