Експосадовцю Держпродспоживслужби повідомили про нову підозру: що він накоїв

підозра

Підозру отримав колишній заступник начальника обласного управління Держпродспоживслужби на Тернопільщині.

Чоловік протягом кількох років свідомо ігнорував вимоги закону щодо звітування про доходи та майно. Про це повідомили в пресслужбі ДБР.

Слідчі з’ясували, що, працюючи на керівній посаді, посадовець не подав електронні декларації за 2021 та 2022 роки. Навіть після звільнення у 2024 році він знову не оприлюднив дані про свої фінанси у встановлений термін.

Раніше цей ексчиновник уже потрапляв у поле зору правоохоронців. Суд визнав його винним в іншому злочині — організації схеми поборів з підприємців-імпортерів.

“Йому повідомлено про підозру в умисному неподанні декларації (ст. 366-3 КК України). Санкція статті передбачає до одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років”, – йдеться у повідомленні.

About the author

тернопільська обласна рада
trending_flat
У Тернопільській обласній раді ліквідували одне з управлінь

Тернопільська обласна рада звільнила Оксану Мормуль з посади начальника управління з питань комунального майна та природних ресурсів.  Кадрова зміна відбулася 17 червня 2026 року та пов'язана з повною ліквідацією цього відомства. Відповідне рішення ухвалила облрада. Попри звільнення з керівної посади, Оксана Мормуль продовжить займатися ліквідаційними справами відомства. Згідно з рішенням обласної ради, вона залишається головою комісії з припинення управління з питань комунального майна та природних ресурсів. Посадовиця зобов'язана у визначені строки забезпечити виконання всіх процедурних та юридичних дій, необхідних для остаточного закриття цієї структури у повному обсязі.

Ігор Кульбаба
trending_flat
Втратили батька 1-річний син та 9-річна донька: загинув поліцейський з Тернопільщини

Тернопільщина втратила захисника. Напередодні ввечері під час виконання бойових та службових завдань на прифронтовій Херсонщині трагічно обірвалося життя патрульного поліцейського Ігоря Кульбаби. Ворожий FPV-дрон поцілив у місце, де перебував правоохоронець та завдав йому смертельних поранень. Про це повідомили в патрульній поліції Тернопільщини. Читайте також: Майже два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув 25-річний Герой Ігор Кульбаба присвятив службі в патрульній поліції Тернопільської області десять років — він прийшов у підрозділ у 2016 році, від самого початку його створення. Побратими та колеги згадують його як надзвичайно чуйного, товариського, справедливого та щирого чоловіка, який завжди залишався вірним Присязі та мав глибоке відчуття обов’язку перед своєю країною. Без люблячого чоловіка та батька залишилася родина: у загиблого правоохоронця сиротами стали однорічний син та дев'ятирічна донька. Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та колегам полеглого патрульного.

випускний танець
trending_flat
Скандал із російською мовою на випускному на Тернопільщині: з’явилося пояснення батьків

Батьки випускників Копичинецької громади пояснили інцидент, який стався під час випускного. У соцмережах опублікували відео з випускного танцю, де наприкінці композиції пролунала російська мова. За словами батьків, вибір пісні "Батькам" відомого українського артиста MONATIKа здійснювався виключно через її глибокий патріотичний зміст. Проте через хвилювання та поспіх ніхто не дослухав трек до останніх секунд, де в оригінальному записі звучать дитячі голоси двома мовами, а через технічний збій апаратури вимкнути звук миттєво не вдалося. Батьківський комітет наголошує, що жодного наміру популяризувати російську мову чи контент агресора не було, а ситуація стала шоком як для глядачів, так і для самих випускників та їхніх рідних. Батьки підкреслили, що для них мова окупанта є абсолютно чужорідною та неприпустимою, адже п'ятеро батьків цьогорічних випускників приїхали на свято безпосередньо з передової. Вони також закликали громадськість не маніпулювати інцидентом, не виривати фрагменти з контексту та лояльно поставитися до […]

Хмельницька АЕС
trending_flat
На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії

На Хмельницькій АЕС правоохоронці проводять слідчі дії. Вони розслідують закупівлі минулих років. На майданчику Хмельницької атомної електростанції 25 червня представники правоохоронних органів проводять слідчі дії. Як повідомили в АТ «НАЕК "Енергоатом", розслідування стосується проведення деяких процедур закупівель, які компанія здійснювала у попередні роки. В "Енергоатомі" наголосили, що повністю співпрацюють зі слідством і надають правоохоронцям усю необхідну документацію та інформацію, передбачену українським законодавством. У товаристві запевнили, що зацікавлені в об’єктивному та неупередженому з’ясуванні всіх деталей справи. "Чинне керівництво товариства послідовно дотримується принципів прозорості та підзвітності в управлінні компанією, підтримує всебічне сприяння правоохоронним органам і виступає за належну правову оцінку всіх можливих порушень незалежно від часу їх вчинення". - йдеться у повідомленні.

trending_flat
У Бережанському замку виявили унікальний фонтан та австрійську каналізацію

У Бережанському замку під час благоустрою виявили мармуровий фонтан та діючу австрійську каналізацію. Масштабні роботи з благоустрою території Бережанського замку принесли археологам та дослідникам низку сенсаційних знахідок. Деталями унікальних відкриттів поділилася керівниця Державного історико-архітектурного заповідника у Бережанах Ірина Мигович. За її словами, під час археологічних досліджень науковцям вдалося виявити три нові підвальні приміщення, а також зафіксувати чіткі ознаки ще двох ймовірних підземних споруд. Окрім цього, дослідники дбайливо вилучили та законсервували знайдені фрагменти старовинного фонтану, виготовленого з цінного червоного мармуру. Справжнім архітектурним відкриттям стала унікальна інженерна споруда — каналізаційна система, яку свого часу спроєктували та проклали під замком австрійські фахівці. Збудована століття тому мережа виявилася настільки якісною та продуманою, що сучасні експерти серйозно розглядають можливість її адаптації для поточних господарських потреб замкового комплексу. Як підкреслила Ірина Мигович, кожна подібна знахідка є не просто сухим археологічним фактом, а важливим фрагментом великої історії […]

trending_flat
У тернопільському озері втопилась 15-річна дівчина

У тернопільському озері трагічно загинула 15-річна дівчина.  Інформацію підтвердив керівник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко. "Сьогодні на Тернопільщині сталася саме така непоправна втрата. На міському пляжі «Циганка» під час відпочинку на воді загинула 15-річна дівчина з Скалатської громади. Щирі співчуття її рідним та близьким", - йдеться у повідомленні. Як повідомляє кореспондент "Терміново", медики, які прибули на місце події, довго намагались реанімувати дівчинку. Проте, на жаль, не вдалося.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025