
На 76-му році помер викладач фізики і астрономії, який пропрацював в ТНПУ понад 20 років.
Про смерть Лісняка Павла Григоровича університет повідомив 25 березня.
Хто такий Павло Лісняк
Павло Лісняк – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
На цій кафедрі він працював з 1988 року. Викладав астрономію та загальну фізику.
“Як мудрий викладач, він виховав не одне покоління вчителів, ділячись із ними глибокими знаннями з курсу астрономії та загальної фізики. Його лекції завжди відзначалися науковою глибиною, логічністю та особливим умінням захопити аудиторію складними таємницями Всесвіту.
Павло Григорович був людиною високої внутрішньої культури, інтелектуалом та професіоналом своєї справи. Його поважали колеги за виваженість, принциповість і готовність завжди прийти на допомогу, а студенти любили за об’єктивність, доброту та батьківську підтримку”, – йдеться у повідомленні.
Що кажуть в університеті
Адміністрація, викладачі та студенти ТНПУ висловили співчуття рідним і близьким.
