
У Тернополі 22-річний чоловік з ножем напав на хлопця, який заступився за дівчину.
Зловмисника встановили та затримали, повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільської області.
Що сталося
У центрі Тернополя 22-річний місцевий житель під час сварки дістав ніж і почав погрожувати 18-річному юнаку. Конфлікт спалахнув після того, як хлопець заступився за дівчину – до неї чіплявся цей самий чоловік. Постраждалих, на щастя, немає.
Що відомо про зловмисника
Поліцейські встановили особу нападника досить швидко. Ним виявився раніше судимий тернополянин. При поверхневому огляді у нього вилучили предмет, схожий на ніж, – зараз він на експертизі.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України – погроза вбивством. Ця стаття передбачає до двох років обмеження волі.
Наразі вирішується питання про оголошення підозри та вибір запобіжного заходу.
