“Був найкращим у світі чоловіком і сином”: війна обірвала життя воїна з Тернопільщини

Павло Остап’юк

Шумська громада знову у жалобі. У боях за волю України загинув житель села Обич Павло Остап’юк.

Серце захисника, який народився у 1975 році, зупинилося 10 січня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нестерянка Запорізької області. Про це повідомив голова Шумської територіальної громади Вадим Боярський.

Читайте також: Понад півтора року очікувань і надії: Тернопільщина втратила молодого Героя

Воїн боронив державний суверенітет на посаді гранатометника механізованого відділення. До останнього подиху залишався вірним військовій присязі, віддавши життя за територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Пам’ять про подвиг земляка назавжди залишиться в серцях рідних та всієї громади.

“Він був найкращим у світі чоловіком і сином для рідних, який понад усе любив і турбувався про них. Спокійний, врівноважений, завжди товариський і надійний. Його пам’ятатимуть як людину слова, відповідального товариша, який завжди був готовий прийти на допомогу”, – йдеться у дописі.

Редакція “Терміново” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Павла. Хай спочиває з миром! Вічна пам’ять!

About the author

trending_flat
Термометри покажуть до +35: на Тернопільщину суне справжня спека

Тернопільщина під впливом справжньої літньої спеки, яка з кожним днем лише набиратиме обертів. Найближчими днями синоптики прогнозують суху та переважно сонячну погоду з високими температурними показниками, які подекуди сягатимуть екстремальних позначок. Жителям області та обласного центру варто готуватися до гарячих днів та подбати про захист від сонця. У четвер, 25 червня, погода в регіоні буде хмарною з проясненнями, проте опадів не передбачається. Північно-західний вітер дутиме зі швидкістю 5–10 метрів за секунду. Про це повідомили в Тернопільському обласному центрі з гідрометеорології. Температура повітря по області вночі становитиме від 15° до 20° тепла, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до спекотних 27–32° вище нуля. У Тернополі нічна температура коливатиметься в межах 16–18° тепла, а в розпал дня містян припече до 30–32° тепла. Погода 26 червня Наступного дня, 26 червня, спека лише посилиться. Очікується мінлива хмарність без дощів, а північно-західний вітер дещо освіжатиме зі […]

аварія
trending_flat
На Чортківщині сталась серйозна аварія: 18-річний мотоцикліст в лікарні

На Чортківщині 18-річний мотоцикліст потрапив у ДТП під час обгону.  У селі Хлопівка Чортківського району вранці, 23 червня, зафіксували дорожньо-транспортну пригоду за участю легковика та мотоцикла. За попередніми даними, 17-річний водій двоколісного транспорту (2008 року народження) під час виконання маневру обгону врізався в автомобіль ВАЗ-2108. Про це повідомили в поліції Тернопільщини. Внаслідок зіткнення юний кермувальник мотоцикла зазнав тілесних ушкоджень, медики доправили його до лікарні. Травми отримав і пасажир, який їхав разом із ним, проте після надання медичної допомоги госпіталізація йому не знадобилася. "Відомості за обома фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - йдеться у повідомленні.

вода з крану
trending_flat
У Тернополі скасували донарахування “зайвих” кубів води

На засіданні виконавчого комітету 24 червня погодили нову вартість водопостачання та водовідведення у Тернополі — відтепер вона становитиме 87,34 грн за один кубічний метр. Водночас для споживачів є нововведення: тернополянам більше не доведеться платити за так званий небаланс води, який традиційно виникає через різницю між загальнобудинковими та індивідуальними показниками лічильників. Про це повідомили на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради. З відповідною ініціативою під час засідання виступив міський голова Сергій Надал. Він запропонував доручити КП "Тернопільводоканал" не включати ці додаткові нарахування у платіжки для населення. Фінансова криза на підприємстві та загроза блокування рахунків Директор КП «Тернопільводоканал» повідомив, що підприємство тривалий час перебуває у складному фінансовому становищі через неможливість застосовувати економічно обґрунтовані тарифи для населення. Така ситуація триває з 2022 року. За словами керівника підприємства, найбільшим борговим зобов’язанням є заборгованість перед Міністерством фінансів, яка станом на червень досягла 340 млн грн. […]

пожежа квартири
trending_flat
Сильна пожежа в багатоповерхівці на Злуки: рятувальники евакуювали 20 людей

У Тернополі горіла квартира. Рятувальники евакуювали 20 людей. Пожежа сталась 24 червня в багатоквартирному будинку. О 07:41 на лінію Служби порятунку надійшов сигнал про займання в оселі на восьмому поверсі однієї з висоток на проспекті Злуки. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області. Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС зафіксували сильне задимлення, яке швидко поширювалося. Через реальну загрозу для життя та здоров'я людей надзвичайники евакуювали з будинку 20 мешканців. Як з'ясувалося, на момент виникнення пожежі у квартирі перебувала 10-річна дитина. Вона зорієнтувалася й устигла самостійно вибігти на вулицю ще до приїзду рятувальних підрозділів. Осередок вогню знаходився в одній із кімнат помешкання. О 08:07 пожежу вдалося локалізувати, а о 08:09 — повністю ліквідувати. Рятувальники не дали полум'ю перекинутися на сусідні квартири. "До гасіння залучили 9 рятувальників та 3 одиниці техніки. На щастя, обійшлося без постраждалих. Причину пожежі […]

Михайло ГАЙНОВСЬКИЙ
trending_flat
Монастириська громада в жалобі: зупинилось серце Героя з Тернопільщини

Монастириська громада прощається зі своїм земляком, мужнім захисником України Михайлом Володимировичем Гайновським. Полеглий воїн проживав у селі Ковалівка. Останній спочинок захисник знайде у рідному селі. Чин похорону та прощання з Михайлом Гайновським розпочнеться у середу, 24 червня, о 12:30 в селі Ковалівка. Про це повідомили в Монастириській міській територіальній громаді. "Просимо усіх небайдужих долучитись до похорону, щоб віддати останню шану Герою", - йдеться у повідомленні.

Медичний ліцей №15 імені Лесі Українки
trending_flat
У Тернополі випускник склав НМТ на максимальні 600 балів

Одразу кілька випускників закладів загальної середньої освіти Тернополя отримали найвищі бали за результатами Національного мультипредметного тесту. Випускник Тернопільського навчально-виховного комплексу "Медичний ліцей №15 імені Лесі Українки" Андрій Шимків склав тестування з максимальним результатом у 600 балів. Юнак здобув по 200 балів із трьох дисциплін: математики, хімії та історії України. Про це повідомили в Тернопільській міській раді. Читайте також: У Тернополі назвали перших випускників, які склали НМТ на 200 балів Також максимальний результат у 200 балів на НМТ з історії України отримали ще троє одинадцятикласників із Тернополя. Серед них: Назар Турчак, учень 11-А класу Тернопільського ліцею №21 — спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети; Аліна Бермиш, учениця 11-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи №22; Анна Попик, учениця 11-A класу Тернопільської загальноосвітньої школи №4.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025