Троє жорстоко обірваних молодих життів: на Тернопільщину повертаються Герої

герої

Тернопільщина в жалобі. Війна жорстоко забрала життя трьох молодих Героїв Андрія Гуменюка, Петра Ковальського та Андрія Тарабія. 

Андрій Гуменюк

Андрій Гуменюк

Андрій Гуменюк загинув 19 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Мар’їнки Донецької області. Воїн був стрільцем-снайпером. Про це повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.

Читайте також: Довгий час вважали зниклим безвісти: “На Щиті” додому на Тернопільщину повертається бойовий медик

“Майже два роки рідні воїна жили в очікуванні добрих новин, але світлі сподівання не справдились.Щиро співчуваємо усім, хто любив і знав Андрія Гуменюка. Розділяємо з родиною невимовний біль тяжкої втрати”, – йдеться у повідомленні.

Петро Ковальський

Петро Ковальський

Петро Ковальський, який без вагань став на захист держави, був призваний на службу 29 червня 2024 року Тернопільським районним ТЦК та СП. Він проходив службу у складі протитанкового відділення механізованого батальйону військової частини А4594. Про це повідомили у Підгаєцькій міській раді.

Життя Героя обірвалося 4 жовтня 2024 року у районі населеного пункту Гостре Донецької області. Він загинув, до останнього виконуючи свій військовий обов’язок з честю та гідністю справжнього воїна.

“Зустріч тіла відбудеться завтра, 24 листопада, об 11:00 годині на Вазі. Звідти кортеж вирушить до міста Підгайці по вулиці Шевченка, а далі — до села Угринів, де проживав Петро. Панахида — того ж дня о 18:00 годині. Похорон — 25 листопада об 11:00 годині”, – йдеться у повідомленні.

Андрій Тарабій

Андрій Тарабій

У бою за Україну загинув молодий і мужній воїн, житель села Нове Село — Андрій Андрійович Тарабій. Героя призвали на військову службу у липні 2025 року. Він поклав своє життя на Донеччині 20 листопада під час виконання бойового завдання. Про це повідомили у Скориківській об’єднаній територіальній громаді.

“Важко підібрати слова підтримки у цю скорботну хвилину. Щиро співчуваємо мамі, сестрам та усім рідним Андрія. Царства Небесного загиблому Захиснику”, – йдеться у повідомленні.

About the author

аварія
trending_flat
На Тернопільщині чоловік потрапив у лікарню через серйозну аварію

На трасі Тернопільщини сталась серйозна аварія. Зіткнулись дві машини. За попередніми даними правоохоронців, 77-річний житель селища Товсте за кермом автомобіля Lada під час повороту ліворуч зіткнувся з автомобілем Nissan. Другим авто керувала 52-річна тернополянка, яка в той момент здійснювала маневр обгону. Про це повідомили в поліції Тернопільщини. Унаслідок зіткнення керманич Lada зазнав травм. Медки швидкої доправили чоловіка до травматологічного відділення лікарні.

тренажери
trending_flat
Вирвали разом із бетоном: у Тернополі вандали понищили спортмайданчик

У Тернополі поруч із ЗОШ №22 невідомі пошкодили спортивний майданчик. Вандали вирвали вуличний тренажер безпосередньо з бетонною основою. Про це повідомили в Тернопільському міському центрі фізичного здоров'я населення. "На тренажерному майданчику по вул. Симона Петлюри (біля ЗОШ №22) невідомі, доклавши чималих зусиль і неабиякої «наполегливості», вирвали вуличний тренажер разом із бетонною основою. На жаль, така «сила» не викликає захоплення — лише залишає місто без спортивного обладнання, яким користуються діти, молодь і всі охочі", - йдеться у повідомленні.

Бондарчук Роман
trending_flat
На Харківщині загинув 29-річний захисник з Кременеччини

На Шумщину надійшла важка та болюча звістка. Під час виконання бойового завдання на Харківщині трагічно загинув захисник України, житель села Бриків Роман Олександрович Бондарчук. Герою було лише 29 років. Роман став на захист рідної землі у серпні 2022 року. Він пройшов запеклі бої в найгарячіших точках фронту, зокрема захищав Бахмут у лавах 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр". Роман був командиром відділення. Про це повідомив Шумський міський голова Вадим Боярський. Проте 20 липня 2026 року життя відважного воїна трагічно обірвалося. "Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, розділяємо ваш біль та сумуємо разом з вами. Вічна та світла пам'ять нашому Герою-захиснику", - йдеться у повідомленні.

Святе озеро
trending_flat
У сусідній із Тернопільщиною області зникло 10-тисячолітнє озеро

У сусідній із Тернопільщиною Хмельницькій області повністю пересохло унікальне Святе озеро, вік якого перевищував 10 тисяч років. Ця водойма льодовикового походження вважалася найбільшим природним озером регіону. Ще на початку 2000-х років його площа становила понад 8 гектарів, а глибина сягала 5 метрів. Про це повідомляє "Українські Новини". Як зазначив головний лісничий Нацпарку "Мале Полісся" Олексій Більовський, водойма почала стрімко втрачати воду ще у 2014 році. Головними чинниками катастрофи фахівці називають кліматичні зміни, суттєве зниження рівня ґрунтових вод і висихання боліт, які живили озеро. Водночас місцеві мешканці переконані, що до зникнення озера призвели діяльність довколишніх кар'єрів та активний водозабір, проте в адміністрації нацпарку цю версію відкидають. "Разом із водоймою зникли й рідкісні рослини, зокрема латаття біле та бобівник трилистий. Водночас болотні види, за словами фахівців, продовжують поширюватися", - йдеться у повідомленні.

trending_flat
У Тернопільському ставу знайшли тіло жінки: поліція просить допомоги встановити особу

У Тернополі в районі "Острівця закоханих" у ставу знайшли тіло невідомої жінки. За даними поліції Тернопільщини, про моторошну знахідку 23 липня правоохоронців повідомили перехожі. На місце події прибули рятувальники ДСНС, які витягли загиблу з води, а також слідчо-оперативна група. Під час попереднього огляду судово-медичний експерт не виявив на тілі видимих ушкоджень. Ймовірна причина смерті — утоплення, однак остаточний висновок зроблять за результатами експертиз. Поліція розшукує свідків та намагається встановити особу загиблої. Прикмети жінки: на вигляд 50–55 років; темне, фарбоване, із сивиною;  була вбрана в усе чорне. Документів чи особистих речей при собі жінка не мала. Зараз правоохоронці переглядають камери відеоспостереження, обстежують прилеглу територію та з'ясовують усі обставини трагедії. "Вирішується питання про відкриття кримінального провадження відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України. Триває перевірка", - йдеться у повідомленні.

тернопільський став
trending_flat
Західні області України чекає різкий синоптичний удар: прогноз

Найпрохолодніше та найвогкіше буде саме в західному регіоні України. Поки решту території тішитиме помірне тепло, на заході стовпчики термометрів удень не піднімуться вище +17…+20 °C, а місцями пройдуть інтенсивні дощі та навіть сильні зливи. На решті території країни у п'ятницю очікується +20…+24 °C (на Сході та Одещині — до +24…+28 °C). Там можливі лише короткі локальні дощі, які чергуватимуться з сонцем та ясним небом. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко. Уже цими вихідними на заході почне стрімко теплішати, а в понеділок спека підскочить до +30…+32 °C. У вівторок-середу температурні показники знову дещо впадуть. Утім, за попередніми прогнозами, вже з перших днів серпня в Україну нарешті завітає справжня літня спека. Погода на Тернопільщині найближчими днями 24 липня Погода буде хмарною з проясненнями. Протягом доби синоптики Тернопільського обласного центру з гідрометеорології прогнозують короткочасні дощі та грози, через що в місті та області […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025