На Тернопільщині об’єднання борців очолив фігурант гучної справи про розкрадання

Володимир Баб’як

У Тернополі керівником обласної асоціації спортивної боротьби обрали бізнесмена, який є фігурантом справи про крадіжку на мільйони гривень під час реконструкції навчального закладу. 

У Тернополі створили нову громадську організацію «Тернопільську обласну асоціацію спортивної боротьби України». Її президентом став бізнесмен Володимир Баб’як, який є фігурантом справи про розкрадання 44 млн грн під час реконструкції військового ліцею у Шептицькому на Львівщині.

Читайте також: Стало відомо, за що затримали керівника комунальної установи Тернопільської облради

Про обрання нового керівництва асоціації повідомив народний депутат від партії «Слуга народу» Едуард Прощук, який також є віцепрезидентом Асоціації спортивної боротьби України.

“І маю для вас гарні новини. У Тернополі обрали нове керівництво обласної Асоціації спортивної боротьби. Президентом став Володимир Баб’як, першим віцепрезидентом – Андрій Попик, віцепрезидентами – Андрій Телебан та Петро Король, секретарем Роман Королевич. Почесним президентом обрали мера міста Сергій Надал”, – йдеться у повідомленні.

Подія, фігурантом якої є Володимир Баб’як трапилась у березні 2024 року. Поліція затримала кількох осіб, яких звинувачують у привласненні 44 млн грн під час реконструкції військового ліцею в Червонограді (нині Шептицький). Фігурантам справи оголосили підозру у привласненні бюджетних коштів та службовому підробленні.

За даними слідства, підозрювані, серед яких — бізнесмени Віталій Ломакович та Володимир Баб’як, а також керівники та працівники будівельних компаній, підробляли документи щодо обсягів та вартості виконаних робіт. Щоб легалізувати гроші, підрядник перераховував кошти субпідрядним організаціям, які насправді не виконували ніяких робіт.

У липні 2024 року Галицький районний суд Львова скасував підозру бізнесмену Віталію Ломаковичу. Розслідування у цій справі триває.

About the author

Володимир Орлов
trending_flat
Тернополянин став гендиректором технологічного гіганта Cisco Україна

Новим Генеральним менеджером компанії Cisco Україна призначили Володимира Орлова — випускника Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя 1999 року. Володимир Орлов присвятив сфері цифрових технологій та інновацій понад два десятиліття. Його кар'єра в Cisco розпочалася понад 21 рік тому. Про це розповів Володимир на сторінці у соціальних мережах. За цей час він успішно працював із партнерами, клієнтами та державними інституціями в Україні, Азербайджані та країнах СНД, розвиваючи масштабні проєкти цифрової трансформації. Окрім керівництва українським офісом, Володимир Орлов продовжить виконувати обов'язки Global Impact Ambassador та очолювати масштабну програму Country Digital Acceleration (CDA) в Україні. Ця ініціатива спрямована на посилення кіберстійкості, розвиток цифрової освіти, захист критичної інфраструктури та підтримку інновацій. Новопризначений керівник наголосив, що в теперішніх реаліях технології є фундаментом стійкості, безпеки та економічного відновлення держави, а Cisco й надалі відіграватиме ключову роль в інтеграції України до глобальної цифрової економіки. У […]

дзвінок до поліції
trending_flat
У селі біля Тернополя чоловік вигадав вбивство власної дружини

Жителю Великогаївської громади доведеться відповідати перед законом за неправдиве повідомлення про злочин. Чоловік зателефонував на лінію "102" та заявив правоохоронцям, що позбавив життя свою дружину. Під час перевірки з'ясувалося, що виклик був фейковим. Ініціатором "розіграшу" виявився 50-річний місцевий мешканець, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Про це повідомили в пресслужбі поліції Тернопільщини. Як встановили поліцейські, заявник уже тривалий час не мешкає разом із дружиною, а сама жінка зараз узагалі перебуває за межами України. "За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб поліцейські склали на порушника адмінпостанову за ст. 183 КУпАП та наклали штраф у розмірі 3400 гривень", - йдеться у повідомленні.

Юрій Агузаров
trending_flat
Трагічно загинув відомий футболіст з Тернопільщини

Футбольну спільноту Тернопільщини сколихнула жахлива звістка — 22 червня трагічно загинув Юрій Агузаров, гравець футбольного клубу "Юність" із села Пилипче. Чоловік захищав команду в поточному чемпіонаті Чортківського району. У футбольному клубі "Юність" поділилися болем від непоправної втрати та зазначили, що Юрій був не лише талановитим спортсменом на полі, а й щирою людиною, надійним товаришем і невіддільною частиною великої спортивної родини. Юрій Агузаров був добре відомим серед шанувальників крайового футболу. Протягом останніх років він встиг пограти за кілька відомих місцевих колективів, серед яких "Рідна Борщівщина", ФК "Борщів", "Динамо" (Красівка) та ФК "Біла".

герої
trending_flat
Світ затьмарився від горя: лави небесного війська поповнили троє Героїв з Тернопільщини

Війна забрала життя трьох захисників із Тернопільщини. Трагічні звістки про загибель земляків надійшли до Тернополя, Шумської та Збаразької громад. На щиті повертаються Дмитро Долинний, Ярослав Денчук та Григорій Демчук. Ярослав Денчук Шумська громада знову у жалобі. Стало відомо про загибель військовослужбовця, уродженця села Залісці Ярослава Олексійовича Денчука. Захисник був 1984 року народження. Із жовтня 2023 року його вважали зниклим безвісти, проте нещодавно, після проведення необхідних експертиз, факт загибелі воїна підтвердили офіційно. Про це повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський. Ярослав Денчук став на захист Батьківщини у 2023 році. Він проходив службу на посаді стрільця-снайпера у десантно-штурмовому взводі десантно-штурмової роти. Життя відважного бійця трагічно обірвалося 16 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області. Григорій Демчук Збаразька громада зазнала непоправної втрати. Стало відомо про загибель військовослужбовця, мешканця села Нижчі Луб'янки Григорія Демчука, 1975 року народження. […]

дощ
trending_flat
Поки Європу плавить спека, на Україну йде холодний фронт: яка погода буде на Тернопіллі

Поки більшість країн Західної Європи потерпатиме від аномальної спеки (у Лондоні прогнозують до +35, а в Парижі та Мадриді — під +40 градусів), погоду в Україні диктуватиме холодний атмосферний фронт, який уже наближається до наших кордонів. Його вплив першими відчують саме західні області. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко. У вівторок, 23 червня, на заході України очікується зміна погодних умов. Через проходження фронту в більшості областей регіону пройдуть короткочасні літні дощі з грозами, а подекуди можливі шквалисті пориви вітру. Проходження фронту принесе й довгоочікуване полегшення від спеки. Стовпчики термометрів у західних регіонах коливатимуться в комфортних межах +24…+29 градусів, що на тлі європейської спеки дозволить мешканцям Заходу дихати на повні груди. Загалом по Україні температура розподілиться від тих же +24…+29 градусів на півночі та заході до +27…+32 градусів на півдні та південному сході країни.

аварія
trending_flat
У Кременці неповнолітній на мотоциклі врізався у легковик

У Кременці сталась серйозна аварія. Неповнолітній мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з легковиком. Аварія сталася у неділю, 21 червня, близько 19:00 у місті Кременець. Про це повідомили в ГУНП Тернопільської області. За попередніми даними, 16-річний водій мотоцикла Honda, здійснюючи маневр обгону, врізався в автомобіль Skoda Octavia. У цей момент кермувальник легковика якраз повертав ліворуч. Унаслідок сильного зіткнення неповнолітній байкер дістав численні тілесні ушкодження. Хлопця з місця події оперативно госпіталізували до лікарні, де медики надають йому необхідну допомогу.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025