06.02.2025
Новини Оперативно

У Тернополі вночі водій врізався в будівлю прокуратури

Увечері 5 лютого у Тернополі сталася аварія. На вулиці Листопадовій, що у центрі міста, водій врізався у ліхтар, а потім протаранив будівлю обласної прокуратури.

Про це повідомили у поліції Тернопільської області. Аварія, як кажуть правоохоронці, сталася близько 19:45.

“Двадцятирічний водій автомобіля Audi A6, рухаючись Листопадовою в напрямку вулиці Патріарха Йосифа Сліпого, не впорався із керуванням та допустив наїзд на ліхтар дорожнього освітлення, а після цього в’їхав у фасад будинку – в Тернопільську обласну прокуратуру. Кермувальник тілесних ушкоджень не отримав, але внаслідок ДТП автівка пошкодила обʼєкт культурної спадщини. На місці автопригоди працювала слідчо-оперативна група та працівники патрульної поліції. За попередньою інформацією, водій автівки був тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю,” – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці кажуть, що проти водія відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 298 ККУ – умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини чи їх частин.

Перейти до панелі інструментів